Kullanışlı ve Modern Eticaret Çözümleri
0(232) 374 51 65

E-ticaret Sitesi Fiyatları

e-ticaret sitesi yaptıracak olanların ilk baktıkları şey fiyatıdır. Çok ucuz olana güvenmeyiz, pahalı olanı şişirmişler deriz. Peki, e- ticaret sitesi fiyatları nasıl olmalı?

Cebimizi yakanlar mı doğru firmadır yoksa ucuz olanlar aslında bizi düşünenler midir?

Şöyle düşünün; saatlerinizi günlerinizi, gecelerinizi verdiğiniz uykusuzluktan kırmızı gözlerle gezdiğiniz bir iş yapıyorsunuz. Böyle bir durumda "aman yazık adamlar yeni bir işe başlıyor bu da bizden mi olsun” dersiniz. Yok, kandırmayalım birbirimizi.

Yazılım işi başlı başına eğitim, bilgi, tecrübe ve yakın takip gerektiren çok hassas nüansları olan bir iştir. Yapacağınız çok basit renk hatası bile batan bir şirkete sebep olabilir. Bu yüzden tepeden tırnağa ince dokuma bir işin fiyatını biçmek öyle kolay bir iş değildir. Ve olmamalıdır. Çok ucuzsa mutlaka bir yanlış bir olumsuzluk söz konusudur. Ve daha işin başındayken sizi umutsuzluğa düşürebilecek hatalar yapmamak gerekir.

Öncelikli olarak parayı neye ve neden vereceğinizi bilmelisiniz. Basit düşünelim. Online ortamda değil de yaşam alanı içinde bir mağaza açacaksınız. Kuytu köşede köhne bir dükkan mı bakarsınız yoksa en çok ziyaret edilen bir alışveriş merkezinde mi? Evde kullanmadığınız yemek masasını mı patron masası yaparsınız yoksa şöyle afili bir büro mobilyası mı alırsınız?

İnanın bunlardan bir farkı yok hatta çok daha fazla özen ve titizlik gerektiren bir sanat e- ticaret sitesi oluşturmak. Satışa konu ürününüz renk temalarından tutun da tasarımına, entegrasyonundan sanal poslarına kadar farklı farklı uzmanlık alanları gerektiren bir iş.

Bu yüzden e-ticaret bilmem ne kadar yazan yerleri değil, konusunda uzman 7/ 24 sizi destekleyebilecek, satışlarınızın artış hızına yetişebilecek donanımlı ekipleri tercih etmelisiniz. Arama motorlarına e-ticaret sitesi fiyatları yazdığınızda karşınıza çıkan çerez parası tutarlarıyla değil, işin içeriğinde arka planındaki profesyonelliğe bakın deriz.

Dörtgen Dizayn olarak; hazır e-ticaret yazılımlarımız ve özel tasarım e-ticaret yazılımlarımız ile sizlere hızlı ve profesyonel çözümler üreten genç bir ekibiz. Dinamik kadromuzla ortaya koyduğumuz her işi mutlulukla sunuyor ve mutlu, kazana yeni çalışma arkadaşları ediniyoruz.

Kısacası bir telefon uzağınızda e- ticaret sitenizde sizi bekliyoruz.

Bu Blogda Neyin Nesi?

Doreticaret blog u eticaret hakkında yılların deneyimini ve birikimini günlük hayatımızın olağan akışı ile birleştirip sizlerle paylaştığımız, paylaşmaya çalıştığımız samimi bir ortamdır.

Eticaret Yenide Yazılıyor DoreEticaret Size Bambaşka Bir Deneyim Sunuyor Ücretsiz Deneyin

Blogdan Haberdar Olun