Kullanışlı ve Modern Eticaret Çözümleri
0(232) 374 51 65

Doreticaret Hakkında

Web tasarım ve yazılım sektöründe 15. yılını tamamlayan firmamız Dörtgen Dizayn, yılların verdiği tecrübe ve birikim ile kendi geliştirmiş olduğu hazır eticaret yazılımlarını sunmaktan gurur duyar.

Doreticaret; 10 yılı aşkın süredir web tasarım ve yazılım sektörü içinde hizmet veren DörtgenDizayn® tarafından yılların birikimi ve tecrübesi ile oluşturulmuş bir eticaret yazılımıdır.

Ekibimiz uzun süredir birlikte çalışan bir ailenin fertleridir. Bizimle çalışmaya başlayan her müşterimiz de bu ailenin bir parçası olmakta ve birlikte daha iyisini oluşturmamızda, geliştirmemizde bizlere destek vermektedir. Biz de, Eticaret sitelerinde güncelliğin ve sürekliliğin öneminin bilincinde olup, sizlere en iyi desteği vermek için çalışmaktayız.

Dörtgen Dizayn ve Doreticaret hakkında ayrıntılı bilgi almak ve bizi ziyaret etmek isterseniz internet sitemizden ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

Dörtgen Dizayn olarak işimiz sizlerin ihtiyaçlarına yönelik, hedeflerinize ve bütçenize uygun her türlü web tasarım ve yazılım projesini hayata geçirmektedir. Kişisel web sitelerinden, kurumsal web projelerine, hazır e-ticaret sistemlerinden size özel eticaret projelerine kadar pek çok konuda, tüm Dünya genelinde, sizlere hizmet vermekteyiz.

Yapılan tüm çalışmaların ardından vereceğimiz teknik desteğimiz ile de sizlerin yanınızdayız.
Özel Tasarım Eticaret Sitesi
Eticarete Başlamadan Önce
Ürün Fotoğraf Çekimi
Destek Talebi