Kullanışlı ve Modern Eticaret Çözümleri
0(232) 374 51 65

Doreticaret Özellikleri İle Tanışın

Hazır Eticaret Paketleri arasında kararsız kalmaktan ve seçim yapmaya çalışmaktan yoruldunuz mu?
Doreticaret Eticaret Sistemi size paket ve sınır derdi olmadan özgürce kullanabileceğiniz bir eticaret sitesi sunuyor.

B2B-B2C

E-ticaret sistemimiz hem perakende hem bayi tipi satış yapabileceğiniz alt yapıdadır. Sitenizi dilediğiniz gibi yöneterek satış tipinize yön verebilirsiniz.

Sınırsız Ürün Sayısı

Size sağlanan barındırma alanı kapsamında eticaret sitenize dilediğiniz kadar ürün ekleyebilirsiniz.

Web Alanı

Türkiye lokasyonlu sunucularda sizlere sağlanacak olan 10GB barındırma alanı ile hem hedeflerinizi hem de hayallerinizi büyük tutuyoruz.

Limitsiz Eposta

Limitsiz sayıda alan adınız uzantılı POP3 eposta hesabına sahip olabilirsiniz. Eposta alanlarınız barındırma alanınızdan sağlanır.

Alan Adı

Alan adı seçimi eticaret sisteminin geleceği belirleyen en önemli etmendir. Deneyimlerimiz ve araştırmalarımız ile sizlere en etkili alan adlarını sunabiliriz.

Yıllık Trafik

Kabaca sitenize giriş ve sayfa gezme miktarı olarak anlatılabilecek yıllık trafik miktarı eticaret sistemlerimizde 250GB olarak sunulmaktadır.

SSL Güvenlik Sertifikası

Güvenlik her şeyden önce gelir. Müşterilerinizin kendilerini güvenli hissetmeleri ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmeleri için SSL zorunludur.

Sanal Pos

Eticaret sistemlerimizde 1 adet sanal pos entegrasyonu ücretsizdir. Diğer ödeme seçenekleri ve entegrasyon hakkında bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Responsive Mobil Uyumlu Tasarım

E-ticaret web sitemiz responsive (mobil uyumlu) yapıda hazırlanmıştır. Mobil cihaz tercih eden müşterileriniz sitenizde rahat edecek.

Tasarım Seçenekleri

Eticaret sistemlerimizde ürün portföyünüzün yapısına göre kurulum aşamasında tercih edebileceğiniz renk ve tasarım seçenekleri mevcuttur.

Versiyon Güncellemeleri

Eticaret sistemlerimizi sürekli güncelliyor, sizin ve müşterilerinizin rahat kullanımı için geliştiriyoruz. Üstelik ücretsiz bir şekilde.

Otomatik Google Site Map

Google'ın sizi tanıması ve eticaret sitenizin haritasını en iyi şekilde görmesi hedefimiz. Özel olarak tanımlanan site haritaları ile Google sizi en iyi şekilde tanıyacak.

Google Analytics Entegrasyonu

Google Analytics, sitenize giriş çıkışları ve müşterilerinizin gezdikleri sayfaları istatistik olarak size sunar. Tek yapmanız gereken yönetim panelinizden takip etmek.

Destek Hizmeti

Sizi asla yalız bırakmıyoruz. Eticaret sitenizin ömrü boyunca sizlere tüm deneyimlerimizi ve tavsiyelerimizi aktarmak bizim görevimiz.

Ücretsiz Eğitim

Bir eticaret sitesini yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Eticaret sitemizin eğitimi İzmir içerisindeki Müşterilerimize ücretsiz şekilde veriyoruz.

Kategori Yönetimi

Kategorilendirme bir eticaret sitesinin can damarıdır. Kolay kategori yönetimi ile eticaret sitenizi müşterilerinize en etkin hizmeti verecek şekilde düzenleyebilirsiniz.

Kategori Özellik Yönetimi

Ürün filtreleme özelliklerini şekillendirebileceğiniz kategori özellik yönetimi ile müşterilerinizin kendilerine en uygun ürünü bulmalarını sağlayabilirsiniz.

Gelişmiş Ürün Yönetimi

Ürün yönetimi detaylı ve düzenli yapılması gereken önemli bir işlemdir. Eticaret sitenizdeki tüm ürünleri en ince detayına kadar yönetebilirsiniz.

Çoklu Fotoğraf Yükleme

Ürün fotoğraflarınızı tüm ürün varyasyonlarınız için bir kerede yükleyebilir, fotoğraflarınızı sıralayabilir, varyasyonlara atayabilirsiniz.

Excel ile Ürün Yükleme

Ürünleriniz bir excel listesinde ise, bu listeyi sistemimize uygun duruma getirmeniz halinde ürünlerinizi bir kerede eticaret sitenize yükleyebilirsiniz.

Ürünleri Excele Aktarma

Eticaret sitenize girmiş olduğunuz tüm ürünleri bir excel dosyası haline getirebilir, dijital ortamda yada çıktı alarak kağıt üzerinde saklayabilirsiniz.

Ürünleri Pdf'e Aktarma

Eticaret sitenize girmiş olduğunuz ürünlerinizi detaylı ve site üzerindeki linklerine yönlenen QR kodları ile pdf olarak dışa aktarabilirsiniz. Ürün katalogu olarak kullanabilirsiniz.

Ürün Stok Yönetimi

Eticaret sitelerinde ürün stok yönetimi ve takibi siparişlerin sorunsuz tamamlanabilmesi için önemlidir. Stoklarınızı yönetmek artık çok kolay.

Toplu Stok Güncelleme

Tüm ürünlerinizin stoklarını tek bir işlem ile dilediğiniz kadar arttırabilirsiniz. Sürekli ve tek tek stok güncelleme derdiniz olmadan sadece satışlarınıza odaklanabilirsiniz.

Toplu Ürün Fiyatı Güncelleme

Tüm ürünlerinizin yada belirli bir ana kategorideki tüm ürünlerinizin fiyatlarını belirli bir oranda yada tutarda bir kerede arttırıp azaltabilirsiniz.

Min. Max. Satış Adedi Belirleme

Her bir ürününüz için maksimum ve minimum satış yapmak istediğiniz miktarları belirleyebilirsiniz. Bu sayede satış stratejilerinizi de oluşturmuş olursunuz.

Farklı Para Birimleri İle Satış

Global bir dünyada ticaret yaparken ürün fiyatlarınızı TL olarak girmek zorunda değilsiniz. Ürün fiyatlarınız için EUR, USD, GBP kurlarını da kullanabilirsiniz.

Sınırsız Varyant Yönetimi

Bir ürününüze ait renk, beden, numara vb gibi seçenekleri kolayca oluşturmasını sağlayan varyasyon özelliği ile her bir ürünü tek tek sitenize girmenize gerek kalmaz.

Varyantlara Farklı Fiyat Verebilme

Bir ürünün varyantları o ürüne ait farklı renk, beden, numara vb seçenekleridir. Tabi ki her birinin fiyatları ve stokları farklı olabilir.

Müşteri Grubu Bazlı Fiyatlandırma

Eticaret sitemizde her bir ürününüz için 5 farklı fiyat belirleyebilirsiniz. Hangi üyenizin hangi fiyat grubunu görmesini istediğini siz belirlersiniz.

Tamamlayıcı Ürün Belirleme

Tamamlayıcı ürünler ayrılmaz ikili gibidir. Bir ürünü alan müşteriniz diğerini de almak isteyecektir. Bu ürünleri birbirine tanımlayarak pazarlanmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Benzer Ürün Yönetimi

Bir ürününüze benzer ürünleri atayarak, müşterinizin ilgisi çeken ürüne benzeyen diğer ürünleri de görmesini ve tercih etmesini sağlayabilirsiniz

Kampanyalı Ürün Yönetimi

Müşteriler kampanyayı sever, bir ürünü alırken o ürüne ait kampanyalı ürünü indirimli yada ücretsiz almak hoşuna gidecektir.

Hediye Kuponu-Puan Yönetimi

Hediye kuponları eticaret sistemlerinizde müşterilerinizin seveceği ve müşterilerinizin alışveriş yapma olasılığını arttıran etkendir. Herkes indirimli alışverişi sever.

Stoğa Gelince Haber Ver

Stokta olmayan bir ürününüzü müşteriniz eğer çok sevmiş ve beğenmiş ise "Stoğa Gelince Haber Ver" olarak işaretler ve stok arttığında bildirim için hazır hale gelir.

Fiyatı Düşünce Haber Ver

İndirimler müşterileri etkiler ve sıkı takipçi müşterileriniz beğendikleri ürün indirime girdiğinde almayı tercih eder. Fiyat düştüğünde bildirmek için bir tuşa basmanız yeterli.

Favorilerime Ekle

Bir ürünü gören ve aşık olan müşteriniz o anda alışveriş yapmasa bile ürünü favorilerine ekleyerek takip edebilir ve ileride satın alabilir.

Ürün Yorumlama

Kullanıcı deneyimleri bir ürünü satın almada ki kararımızı etkiler. Ürünlerinize müşterilerinizin yapacağı yorumlar ile ürün satış potansiyelinizi arttırabilirsiniz.

Detaylı Filtreleme

Müşterilerinizin aradıkları ürünleri daha kolay bulmalarını sağlayacak filtreleme işlemi ile belirli ürün odaklı müşterilerinize daha iyi hizmet verebilirsiniz.

Teknik Detaylar İle Filtreleme

Bazı müşterileriniz teknik detaylara önem verecek ve illa ki aradıkları özelliklerdeki ürünleri almak isteyeceklerdir. Teknik detayları siz sisteme girmeniz yeterli.

Smart Follow

Çok yakında devreye girecek olan bu özelliğimiz ile müşterilerin sitenizde yaptığı hareketleri, davranış biçimlerini öğrenebilir eticaret sitenizi bu koşullara göre yönetebilirsiniz.

Mobil Uyumlu Yönetim Paneli

İyi yönetilen eticaret sistemleri hızlı gelişir. Eticaret sistemlerinizi tabletinizden yöneterek müşterilerinize hızlı hizmet verebilirsiniz.

İçerik Sayfaları Yönetimi

İçerik sayfalarınızın ve sözleşmelerinizin kolay yönetimi ile firmanızı, kendinizi, yaptığınız işi müşterilerinize daha net açıklayabilirsiniz.

Blog Yönetimi

Blog Yönetimi ile ürünlerinizi tanıtarak, sektörünüz hakkında bilgiler vererek müşterilerinizin ürünleriniz hakkında faydalı bilgiler almasını sağlayabilirsiniz.

Gelişmiş Görsel Yönetimi

Kaliteli görseller her zaman dikkat çeker! Gelişmiş görsel yönetimi ile slider ve diğer görsel alanlarınızı en etkin şekilde yönetebilirsiniz.

RSS Uygulaması

Son güncellenen sayfalarınız, ürünleriniz botlara bildirilerek arama motorlarında sayfalarınızın daha hızlı güncellenmesi sağlanır.

Toplu E-Posta Gönderme

Kolaylıkla hazırlayabileceğiniz bültenlerinizi, e-ticaret sitenize üye olmuş ve bülten gönderimine izin veren müşterilerinize bir tıklama ile iletebilirsiniz.

Yönetici Yetkilendirme

E-ticaret sitenizi tek başınıza yönetmek zorunda değilsiniz. Yetkililer ve yetkiler belirleyerek yönetimi paylaştırabilirsiniz.

Vitrin Yönetimi

Vitrin en yeni, en ucuz, en çok satmak istediğiniz ürünleri göstermek için en etkili yoldur. Gelişmiş vitrin yönetimi ile istediğiniz ürünleri ön plana çıkarabilirsiniz.

Havale/EFT İle Ödeme

Havale/EFT seçeneği ile ödeme çok sık kullanılmasa da kredi kartı kullanmayan yada kredi kartı ile ödemeyi tercih etmeyen müşterileriniz için en güvenli ödeme yoludur.

Kredi Kartı İle Ödeme

Güvenli kredi kartı ödeme sistemimiz ile müşterilerinizin kredi kart numaraları hiç bir şekilde eticaret sisteminize kayıt edilmez, kart bilgileri tutulmaz.

Kapıda Ödeme

Kapıda ödeme çalışacağınız kargo firması ile yapacağınız anlaşmaya göre şekillenir ve yönetim panelinizden kargo yönetimi kısmından şartlarını yönetebilirsiniz.

3D Secure İle Ödeme

Bankalardan alacağınız 3D Secure Özellikli sanal pos ile müşterilerinizi kredi kart ödemelerini sms doğrulama ile güvenli şekilde gerçekleştirirler.

Diğer Ödeme Yöntemleri

Türkiye'de faaliyet gösteren pek çok online ödeme firması bulunmaktadır. Bu firmalardan biri ile çalışmayı tercih etmeniz halinde entegrasyonu sağlanacaktır. (Opsiyonel)

Gelişmiş Sipariş Yönetimi

Eticaret siteniz üzerinden gelen siparişleri en etkin şekilde yönetmenizi sağlayan gelişmiş sipariş yönetimi ile siparişleriniz dert olmaktan çıkacak.

Gelişmiş Sipariş Raporlama

Siparişi veren müşterilerinizin detaylı bilgileri, bugüne kadar vermiş olduğu sipariş hacmi gibi bilgileri sisteminiz sürekli tutacaktır.

Gelişmiş Üye Yönetimi

Üyelerinizi etkin bir şekilde yönetmek, onların soru ve sorunlarını kısa sürelerde cevaplamanızı sağlar. Etkin bir üye yönetimi ile daha sağlıklı bir sistem işletebilirsiniz.

Hızlı Sipariş (Üyeliksiz Alışveriş)

Her müşteriniz üye olmayı ve kişisel bilgilerini paylaşmayı tercih etmeyecektir. Bu onlara satış yapamayacağınız anlamına gelmez.

Üyeleri Excel'e Aktarma

Sisteminize üye kişilerin bilgilerini excel dosyası olarak dışa aktarabilirsiniz. Bu şekilde üyelerinizin bilgilerini dijital olarak saklayabilirsiniz.

Gelişmiş Kargo Yönetimi

Kargo firmaları ile anlaşmanıza göre eticaret sisteminizi şekillendirebilirsiniz. Desi bazlı, sabit fiyat yada ücretsiz kargo şeklinde çalışabilirsiniz.

Fatura Yazdırma Modülü

Siparişler doğrultusunda düzenlenecek faturalarınızın yazdırılabilmesi için gerekli entegrasyonları yapabiliyoruz. Fiyat bilgisi için bize ulaşmanız yeterlidir.

XML Entegrasyoları

Eğer eticaret siteniz XML ile dışarıdan ürün alacak yada XML vererek ürün sağlayacak ise gerekli yazılımları yapıyoruz. Bilgi için bize ulaşınız.

Karşılaştırma Siteleri

Karşılaştırma sitelerinde yer almak istiyorsanız, üye olacağınız karşılaştırma sitesinin talep ettiği formatta uygun XML verilebilir. Bilgi için bize ulaşınız.

Tedarikçi XML Entegrasyonları

Tedarikçileriniz tarafından sağlanan XML'ler eticaret sisteminize entegre edilebilir. Gelen XML yapısına göre değerlendirme yapılacaktır.

Ticari Program Entegrasyonları

Ticari programlar, muhasebe programları, stok programları gibi programlar ile eticaret sisteminiz entegre edilebilir. Bilgi için bize ulaşınız.

TurkPos Sanal Pos Entegrasyonu

TurkPos Sanal pos entegrasyonu ile 6 markaya ait kredi kartı üzerinden ürün ödemelerinizi alabilirsiniz. Turkpos Sanal Pos Entegrasyonu Ücretsizdir.