Kullanışlı ve Modern Eticaret Çözümleri
0(232) 374 51 65

Tek Paket, Tek Fiyat, Kafanız Rahat!

Hazır Eticaret Sitelerinde Devrim

Doreticaret Eticaret Sistemi size paket ve sınır derdi olmadan özgürce kullanabileceğiniz bir eticaret sitesi sunuyor. Hazır eticaret sistemi fiyatımıza ilk yıl için Barındırma, SSL, Sabit IP ücretleri dahildir.

Sistem Özellikleri
Alan adı seçimi eticaret sisteminin geleceği belirleyen en önemli etmendir. Deneyimlerimiz ve araştırmalarımız ile sizlere en etkili alan adlarını sunabiliriz.
E-ticaret sistemimiz hem perakende hem bayi tipi satış yapabileceğiniz alt yapıdadır. Sitenizi dilediğiniz gibi yöneterek satış tipinize yön verebilirsiniz.
Sizi asla yalız bırakmıyoruz. Eticaret sitenizin ömrü boyunca sizlere tüm deneyimlerimizi ve tavsiyelerimizi aktarmak bizim görevimiz.
Google Analytics, sitenize giriş çıkışları ve müşterilerinizin gezdikleri sayfaları istatistik olarak size sunar. Tek yapmanız gereken yönetim panelinizden takip etmek.
Limitsiz sayıda alan adınız uzantılı POP3 eposta hesabına sahip olabilirsiniz. Eposta alanlarınız barındırma alanınızdan sağlanır.
Google'ın sizi tanıması ve eticaret sitenizin haritasını en iyi şekilde görmesi hedefimiz. Özel olarak tanımlanan site haritaları ile Google sizi en iyi şekilde tanıyacak.
E-ticaret web sitemiz responsive (mobil uyumlu) yapıda hazırlanmıştır. Mobil cihaz tercih eden müşterileriniz sitenizde rahat edecek.
Eticaret sistemlerimizde 1 adet sanal pos entegrasyonu ücretsizdir. Diğer ödeme seçenekleri ve entegrasyon hakkında bilgi için bize ulaşabilirsiniz.
Size sağlanan barındırma alanı kapsamında eticaret sitenize dilediğiniz kadar ürün ekleyebilirsiniz.
Güvenlik her şeyden önce gelir. Müşterilerinizin kendilerini güvenli hissetmeleri ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmeleri için SSL zorunludur.
Eticaret sistemlerimizde ürün portföyünüzün yapısına göre kurulum aşamasında tercih edebileceğiniz renk ve tasarım seçenekleri mevcuttur.
Bir eticaret sitesini yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Eticaret sitemizin eğitimi İzmir içerisindeki Müşterilerimize ücretsiz şekilde veriyoruz.
Eticaret sistemlerimizi sürekli güncelliyor, sizin ve müşterilerinizin rahat kullanımı için geliştiriyoruz. Üstelik ücretsiz bir şekilde.
Türkiye lokasyonlu sunucularda sizlere sağlanacak olan 10GB barındırma alanı ile hem hedeflerinizi hem de hayallerinizi büyük tutuyoruz.
Kabaca sitenize giriş ve sayfa gezme miktarı olarak anlatılabilecek yıllık trafik miktarı eticaret sistemlerimizde 250GB olarak sunulmaktadır.
Ürün Yönetimi
Bir ürününüze benzer ürünleri atayarak, müşterinizin ilgisi çeken ürüne benzeyen diğer ürünleri de görmesini ve tercih etmesini sağlayabilirsiniz
Ürün fotoğraflarınızı tüm ürün varyasyonlarınız için bir kerede yükleyebilir, fotoğraflarınızı sıralayabilir, varyasyonlara atayabilirsiniz.
Müşterilerinizin aradıkları ürünleri daha kolay bulmalarını sağlayacak filtreleme işlemi ile belirli ürün odaklı müşterilerinize daha iyi hizmet verebilirsiniz.
Ürünleriniz bir excel listesinde ise, bu listeyi sistemimize uygun duruma getirmeniz halinde ürünlerinizi bir kerede eticaret sitenize yükleyebilirsiniz.
Global bir dünyada ticaret yaparken ürün fiyatlarınızı TL olarak girmek zorunda değilsiniz. Ürün fiyatlarınız için EUR, USD, GBP kurlarını da kullanabilirsiniz.
Bir ürünü gören ve aşık olan müşteriniz o anda alışveriş yapmasa bile ürünü favorilerine ekleyerek takip edebilir ve ileride satın alabilir.
İndirimler müşterileri etkiler ve sıkı takipçi müşterileriniz beğendikleri ürün indirime girdiğinde almayı tercih eder. Fiyat düştüğünde bildirmek için bir tuşa basmanız yeterli.
Ürün yönetimi detaylı ve düzenli yapılması gereken önemli bir işlemdir. Eticaret sitenizdeki tüm ürünleri en ince detayına kadar yönetebilirsiniz.
Hediye kuponları eticaret sistemlerinizde müşterilerinizin seveceği ve müşterilerinizin alışveriş yapma olasılığını arttıran etkendir. Herkes indirimli alışverişi sever.
Müşteriler kampanyayı sever, bir ürünü alırken o ürüne ait kampanyalı ürünü indirimli yada ücretsiz almak hoşuna gidecektir.
Ürün filtreleme özelliklerini şekillendirebileceğiniz kategori özellik yönetimi ile müşterilerinizin kendilerine en uygun ürünü bulmalarını sağlayabilirsiniz.
Kategorilendirme bir eticaret sitesinin can damarıdır. Kolay kategori yönetimi ile eticaret sitenizi müşterilerinize en etkin hizmeti verecek şekilde düzenleyebilirsiniz.
Her bir ürününüz için maksimum ve minimum satış yapmak istediğiniz miktarları belirleyebilirsiniz. Bu sayede satış stratejilerinizi de oluşturmuş olursunuz.
Eticaret sitemizde her bir ürününüz için 5 farklı fiyat belirleyebilirsiniz. Hangi üyenizin hangi fiyat grubunu görmesini istediğini siz belirlersiniz.
Bir ürününüze ait renk, beden, numara vb gibi seçenekleri kolayca oluşturmasını sağlayan varyasyon özelliği ile her bir ürünü tek tek sitenize girmenize gerek kalmaz.
Çok yakında devreye girecek olan bu özelliğimiz ile müşterilerin sitenizde yaptığı hareketleri, davranış biçimlerini öğrenebilir eticaret sitenizi bu koşullara göre yönetebilirsiniz.
Stokta olmayan bir ürününüzü müşteriniz eğer çok sevmiş ve beğenmiş ise "Stoğa Gelince Haber Ver" olarak işaretler ve stok arttığında bildirim için hazır hale gelir.
Tamamlayıcı ürünler ayrılmaz ikili gibidir. Bir ürünü alan müşteriniz diğerini de almak isteyecektir. Bu ürünleri birbirine tanımlayarak pazarlanmasını kolaylaştırabilirsiniz.
Bazı müşterileriniz teknik detaylara önem verecek ve illa ki aradıkları özelliklerdeki ürünleri almak isteyeceklerdir. Teknik detayları siz sisteme girmeniz yeterli.
Tüm ürünlerinizin stoklarını tek bir işlem ile dilediğiniz kadar arttırabilirsiniz. Sürekli ve tek tek stok güncelleme derdiniz olmadan sadece satışlarınıza odaklanabilirsiniz.
Tüm ürünlerinizin yada belirli bir ana kategorideki tüm ürünlerinizin fiyatlarını belirli bir oranda yada tutarda bir kerede arttırıp azaltabilirsiniz.
Eticaret sitelerinde ürün stok yönetimi ve takibi siparişlerin sorunsuz tamamlanabilmesi için önemlidir. Stoklarınızı yönetmek artık çok kolay.
Kullanıcı deneyimleri bir ürünü satın almada ki kararımızı etkiler. Ürünlerinize müşterilerinizin yapacağı yorumlar ile ürün satış potansiyelinizi arttırabilirsiniz.
Eticaret sitenize girmiş olduğunuz tüm ürünleri bir excel dosyası haline getirebilir, dijital ortamda yada çıktı alarak kağıt üzerinde saklayabilirsiniz.
Eticaret sitenize girmiş olduğunuz ürünlerinizi detaylı ve site üzerindeki linklerine yönlenen QR kodları ile pdf olarak dışa aktarabilirsiniz. Ürün katalogu olarak kullanabilirsiniz.
Bir ürünün varyantları o ürüne ait farklı renk, beden, numara vb seçenekleridir. Tabi ki her birinin fiyatları ve stokları farklı olabilir.
Üye ve Sipariş Yönetimi
Siparişler doğrultusunda düzenlenecek faturalarınızın yazdırılabilmesi için gerekli entegrasyonları yapabiliyoruz. Fiyat bilgisi için bize ulaşmanız yeterlidir.
Kargo firmaları ile anlaşmanıza göre eticaret sisteminizi şekillendirebilirsiniz. Desi bazlı, sabit fiyat yada ücretsiz kargo şeklinde çalışabilirsiniz.
Siparişi veren müşterilerinizin detaylı bilgileri, bugüne kadar vermiş olduğu sipariş hacmi gibi bilgileri sisteminiz sürekli tutacaktır.
Eticaret siteniz üzerinden gelen siparişleri en etkin şekilde yönetmenizi sağlayan gelişmiş sipariş yönetimi ile siparişleriniz dert olmaktan çıkacak.
Üyelerinizi etkin bir şekilde yönetmek, onların soru ve sorunlarını kısa sürelerde cevaplamanızı sağlar. Etkin bir üye yönetimi ile daha sağlıklı bir sistem işletebilirsiniz.
Her müşteriniz üye olmayı ve kişisel bilgilerini paylaşmayı tercih etmeyecektir. Bu onlara satış yapamayacağınız anlamına gelmez.
Sisteminize üye kişilerin bilgilerini excel dosyası olarak dışa aktarabilirsiniz. Bu şekilde üyelerinizin bilgilerini dijital olarak saklayabilirsiniz.
Ödeme Sistemleri
Bankalardan alacağınız 3D Secure Özellikli sanal pos ile müşterilerinizi kredi kart ödemelerini sms doğrulama ile güvenli şekilde gerçekleştirirler.
Türkiye'de faaliyet gösteren pek çok online ödeme firması bulunmaktadır. Bu firmalardan biri ile çalışmayı tercih etmeniz halinde entegrasyonu sağlanacaktır. (Opsiyonel)
Havale/EFT seçeneği ile ödeme çok sık kullanılmasa da kredi kartı kullanmayan yada kredi kartı ile ödemeyi tercih etmeyen müşterileriniz için en güvenli ödeme yoludur.
Kapıda ödeme çalışacağınız kargo firması ile yapacağınız anlaşmaya göre şekillenir ve yönetim panelinizden kargo yönetimi kısmından şartlarını yönetebilirsiniz.
Güvenli kredi kartı ödeme sistemimiz ile müşterilerinizin kredi kart numaraları hiç bir şekilde eticaret sisteminize kayıt edilmez, kart bilgileri tutulmaz.
İçerik Yönetimi
Blog Yönetimi ile ürünlerinizi tanıtarak, sektörünüz hakkında bilgiler vererek müşterilerinizin ürünleriniz hakkında faydalı bilgiler almasını sağlayabilirsiniz.
Kaliteli görseller her zaman dikkat çeker! Gelişmiş görsel yönetimi ile slider ve diğer görsel alanlarınızı en etkin şekilde yönetebilirsiniz.
İçerik sayfalarınızın ve sözleşmelerinizin kolay yönetimi ile firmanızı, kendinizi, yaptığınız işi müşterilerinize daha net açıklayabilirsiniz.
İyi yönetilen eticaret sistemleri hızlı gelişir. Eticaret sistemlerinizi tabletinizden yöneterek müşterilerinize hızlı hizmet verebilirsiniz.
Son güncellenen sayfalarınız, ürünleriniz botlara bildirilerek arama motorlarında sayfalarınızın daha hızlı güncellenmesi sağlanır.
Kolaylıkla hazırlayabileceğiniz bültenlerinizi, e-ticaret sitenize üye olmuş ve bülten gönderimine izin veren müşterilerinize bir tıklama ile iletebilirsiniz.
Vitrin en yeni, en ucuz, en çok satmak istediğiniz ürünleri göstermek için en etkili yoldur. Gelişmiş vitrin yönetimi ile istediğiniz ürünleri ön plana çıkarabilirsiniz.
E-ticaret sitenizi tek başınıza yönetmek zorunda değilsiniz. Yetkililer ve yetkiler belirleyerek yönetimi paylaştırabilirsiniz.
Entegrasyonlar
Karşılaştırma sitelerinde yer almak istiyorsanız, üye olacağınız karşılaştırma sitesinin talep ettiği formatta uygun XML verilebilir. Bilgi için bize ulaşınız.
Tedarikçileriniz tarafından sağlanan XML'ler eticaret sisteminize entegre edilebilir. Gelen XML yapısına göre değerlendirme yapılacaktır.
Ticari programlar, muhasebe programları, stok programları gibi programlar ile eticaret sisteminiz entegre edilebilir. Bilgi için bize ulaşınız.
TurkPos Sanal pos entegrasyonu ile 6 markaya ait kredi kartı üzerinden ürün ödemelerinizi alabilirsiniz. Turkpos Sanal Pos Entegrasyonu Ücretsizdir.
Eğer eticaret siteniz XML ile dışarıdan ürün alacak yada XML vererek ürün sağlayacak ise gerekli yazılımları yapıyoruz. Bilgi için bize ulaşınız.
15000TL + KDV