Kullanışlı ve Modern Eticaret Çözümleri
0(232) 374 51 65

Özel Tasarım Eticaret Sistemleri

Eticaret sitenizi piyadaki diğer rakiplerinizden ayıracak en önemli nokta eticaret sitenizin tasarımının diğer eticaret sitelerinden farklı olmasıdır.

özel tasarım eticaret sitesi

özel tasarım eticaret sitesi Hazır eticaret sistemleri, piyasada sıklıkla yer alan ürünlerin tanıtım ve satış stilleri düşünülerek planlanıp yazılımları gerçekleştirildiği için özellikle bazı ürün gruplarının internet üzerinden satışı konusunda, tasarım ve yazılım özellikleri açısından çoğu zaman yetersiz kalmaktadır. Örneğin; çiçek, kişiye özel ürünlerin, özel tasarım ürünlerin, sipariş doğrultusunda üretilen ürünlerin yada az sayıda özel ürünün satışı gerçekleştirmek istiyorsanız, hazır eticaret sistemlerinde çoğu zaman ilave modül ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Ayrıca bu tip ürünlerin internet üzerinden satışlarında farklı satış stratejileri ve metodları uygulamak gerekecektir.

Özel tasarım ve yazılım gerçekleştirilerek oluşturulan eticaret sistemleri, özel ürünlerin satışında kullanılabileceği gibi, piyasada yer alan diğer eticaret sistemlerinden farklı olmak isteyen, kendine özel bir çözüm arayışı içerisindeki tüm müşterilerimize önerdiğimiz bir sistemdir.

Sorunsuz bir e-ticaret sistemine sahip olmanız ve sisteminizi problemsiz şekilde yönetebilmeniz bizim için en önemli noktalardan biridir. E-ticaret sistemleri yapıları gereği karmaşıktır. Bu nedenle sisteminizin tasarım detaylarından, panel yapılarına, güvenlik alt yapısından, arama motoru uyumuna kadar pek çok önemli aşama büyük bir titizlikle planlanır ve uygulamaya dökülür.


Size özel e-ticaret sistemlerinin uygulaması, ana projelendirmenin yapılmasının ardından, ilk olarak e-ticaret sitesi tasarımının yapılması ile başlar. Yapılacak olan e-ticaret tasarımı; zevklerinize ve isteklerinize, satışını yapacağınız ürün gamına ve e-ticaret sisteminizin sağlaması gereken özelliklere uygun olmalıdır. Bunun yanı sıra kullanıcı dostu, şık, zarif ve de ilgi çekici olmalıdır. Sitenizin tasarımı kullanıcılarınızı yani müşterilerinizi e-ticaret sitenize bağlayan en önemli noktalardan biridir. Akılda kalan ve rahat kullanılan bir sistem kullanıcılar tarafından tercih edilir.

Özel Tasarım E-Ticaret Talepleriniz İçin Bize Ulaşınız