Kullanışlı ve Modern Eticaret Çözümleri
0(232) 374 51 65

Eticaret Paketleri

  • 07 Eylül 2017

Sunacağınız himzet yada ürünlerin satışını yaparken ihtiyacınız olan eticaret siteniz için size sunulan çok farklı eticaret paketlerinde kaybolmaktan sıkıldınız mı?

Birçok hazır eticaret sitesi sağlayan firma gelen istekler ve ölçümlemeler doğrultusunda eticaret sitesi arayan müşterilerine paket sistemler sunmakta. Ama işin içine neredeyse yüzlerce modül ve istek girince bu paketlerin içinde kaybolmamak içten bile değil.

Biz Doreticaret olarak bu nedenle, eticaret yapmayı düşünen herkes için tek bir pakette neredeyse tüm özellikleri bir arada bulabileceğiniz bir eticaret sitesi paketi ürettik. Hangi pakette ne var bu paketin fiyarı neden farklı dorularını sormanıza gerek kalmadan direk olarak dilediğiniz şekilde eticaret giriş yapabileceksiniz.

Peki neler ve Doreticaret Paketinde kısaca bir göz atalım isterseniz,

Bir eticaretin olmazsa olmazı SSL sertifaksı paketin içinde dahil olarak geliyor. Eğer daha yüksek seviyeli güvenlik sertifikası isterseniz ek ücretlendirmesi ile size sağlanabiliyor.

Hosting ve alan adı ile ayriyeten uğraşmanıza gerek yok bunlar Doreticaretin size verdiği fiyatın içinde dahil olan hizmetlerin başında geliyor.

Yönetim Paneli kullanıcı sayısı, konusunda hiçbir sınırlamanız yok. Dilediğiniz kadar kullanıcı tanımlayabilir ve yetkilendirme yapabilirsiniz. Ekstra kullanıcı için ekstra ücret ödemiyorsunuz.

Sanal Pos entegrasyonu ilk kurulum için bir sanal pos ÜCRETSİZ yapılıyor. Sanal pos olsun yada olmasın alternatifiniz olduğu gibi ilerde kurulmasını isterseniz diye bu hakkınızda saklı kalıyor.

Ürün eklemek ile ilgili bir sınırınız yok. Tabiki her sistemin bir yeterliliği vardır ama bizimle başlamadan önce zaten sizinle birlikte bu konuda gerekli görüşmeleri sağlayarak yeterli alanı sizlere sağlıyoruz.

İlerde ürün sayısınız çok arttığı ve artık alan yetersizliği yaşadığınızı düşündüğünüz durumlarda, yıllık ücretlerinize eklenecek bir ek ücret ile alanınızı arttırıyoruz.

Herşeyden önce hazır eticaret sitemizin tüm şablonları responsive yani mobil telefon ve tablet uyumlu.

Sitenizde ektra bir işlem yaptırmadıysanız eğer yeni gelen tüm versiyonlardan ücretsiz faydalanabiliyorsunuz.

Elinizde ürün fotoğraflarını ve gerekli bilgileriniz var ise idda ediyoruz bir ürünü sitenize eklemeniz en fazla 1dakika dan kısa sürecektir.

Toplu işlemler ile ürün stoklarını fiyatlarınızı hızlıca arttırıp azaltabiliyorsunuz.

Kargo ekleme işlemi için asla ektra ücret ödemiyorsunuz kendiniz dilediğiniz zaman kargo firmalarınızı ekleyebiliyorsunuz.

Sitenizin istatistikleri Google alt yapısı ile takip ediliyor. Sitenizin tüm verilerini Google üzerinden çekiyoruz.

Müşterilerinize guruplayarak farklı fiyat baremleri oluşturabiliyorsunuz.

Üyeliksiz alışveriş modülü sayesinde müşterileriniz üye olmadan da direk alışveriş yapabiliyorlar.

Daha detaylı bilgi ve tüm özelliklerimiz için ÖZELLİKLER sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Bu Blogda Neyin Nesi?

Doreticaret blog u eticaret hakkında yılların deneyimini ve birikimini günlük hayatımızın olağan akışı ile birleştirip sizlerle paylaştığımız, paylaşmaya çalıştığımız samimi bir ortamdır.

Eticaret Yenide Yazılıyor DoreEticaret Size Bambaşka Bir Deneyim Sunuyor Ücretsiz Deneyin

Blogdan Haberdar Olun