Kullanışlı ve Modern Eticaret Çözümleri
0(232) 374 51 65

Eticaret Sitenizi Açın

Arama motorlarına e-ticaret sitesi yazıp arama yaptırdığınızda karşınıza ilk çıkabilecek cümledir. "E-TİCARET SİTENİZİ AÇIN”

Akıllı olalım lütfen. Siz hiç "buzdolabınızı yapın” diyen ya da "evinizi kendiniz inşa edin” diyen bir firma duydunuz mu? Duyduğunuzu da düşünelim sorun yok. Mühendis ekipleri, gerekli makine teçhizat donanımları, belediye ve ruhsat izinleri olan bir firmayı mı tercih edersiniz ben mi yapacağım dersiniz.

Olmaz o iş ben diyeyim. İnsanlar beyin patlatıyorlar bu iş için siz yapamazsınız. Yaparsanız da elinizde patlar benden demesi. Neden yapamazsınız ya da yapmamalısınız söyleyeyim size.

e- ticaret firması istiyorsunuz ve araştırmalara arama motorlarına yazıp bilgi toplamakla başladınız. Bakın ne oluyor. İşaret parmağınız ilk sayfada yer alan en ucuz rakama gidiyor "tık” diye bir ses geliyor. O sese aldanmayın sakın. Karşınıza bugüne kadar duyduğunuz en düşük rakam çıkıyor tamam diyorsunuz en ucuzunu buldum. İşaret parmağınız rahat duramıyor ve özellikler sekmesine gidiyor iyide ediyor. Özellikler sayfasında karşınıza o ucuz rakamın yanında beliren gittikçe yükselen birden fazla seçenek çıkıyor. Geliyoruz dananın kuyruğuna. Bakın şimdi karşınızdaki özellikler hali hazır her paket site yazılımında olan şeyler. Size ucuz sunulan aslında bir e- ticaret sitesi değil. Standart bir web site. Onu sizde yaparsınız. Şöyle basitleştireyim. E-ticaret yapan bir firma fatura keser mi? Evet keser. Bakın bakalım o özelliklerin içinde fatura kesme var mı? Sanal pos lazım size bununda ücretleri var. Özel yazılımlarda bu sanal pos size belli sürelerde ücretsiz sunuluyor. O fiyatlara sanal pos dahil mi? Ssl sertifikası da yok. Aaaaa Excelden ürün yükleme de yok. Dosya ekleme, video ekleme, toplu sms gönderme, toplu mail gönderme, ürün karşılaştırma, ürün detay sayfası… Daha o kadar çok eksik sayarım ki size.

Bir e-ticaret sayfası edindim diyebilmek için nelerin olmasını gerektiğini iyi bilmelisiniz ki bir ürüne iyi, kötü, ucuz, pahalı diyebilesiniz. Olması gerekenler tam olarak https://www.doreticaret.com/ bu adreste. Gerçekbir e- ticaret sistemi aramayıp en ucuzu alacağım kaygısında olanlar lütfen linke tıklamasın parmağına hakim olsun.

Bu Blogda Neyin Nesi?

Doreticaret blog u eticaret hakkında yılların deneyimini ve birikimini günlük hayatımızın olağan akışı ile birleştirip sizlerle paylaştığımız, paylaşmaya çalıştığımız samimi bir ortamdır.

Eticaret Yenide Yazılıyor DoreEticaret Size Bambaşka Bir Deneyim Sunuyor Ücretsiz Deneyin

Blogdan Haberdar Olun